نرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید

معرفی نرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید

امروزه بر کسی پوشیده نیست که زندگی ما با گوشی تلفن همراهمون به شدت گره خورده. و تقریبا بسیاری از ساعات روز رو با گوشی همراهمون سپری می کنیم. ممکنه برای شما هم اتفاق افتاده باشه، که بخواین با گوشی تلفن همراهتون یک فیلم یا کلیپ رو با زیرنویسش تماشا کنین. ولی متاسفانه زبان زیرنویس برای شما قابل فهم نباشه. در این پست قصد داریم شما رو با نرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید آشنا کنیم. برای استفاده از این دو نرم افزار باید به اینترنت متصل باشین. در ضمن این نکته رو هم به یاد داشته باشین که نرم افزارهای ترجمه زیرنویسی که به این صورت کار میکنن هرگز نمیتونن ترجمه صد در صد صحیحی رو در اختیار شما بگذارن اما خب به هر حال گاهی کار رو راه می اندازن. خب برای نگاهی گذرا به چگونگی کار با نرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید تا پایان این پست ما رو همراهی کنین.

نرم افزار I’m Translator

این نرم افزار یک نرم افزار محبوب در زمینه ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید است. توسط این نرم افزار می تونید خیلی راحت در هر مکانی که هستین، زیرنویس دلخواهتون رو ترجمه کنین و از اون به راحتی استفاده کنین. این نرم افزار ظاهر کاربرپسندی داره، و استفاده از اون راحت هست. کافیه زیرنویس رو در اون فراخوان کنین. و سپس زبان مبدا و مقصد رو مشخص کنین. نرم افزار پس از ترجمه زیرنویس، یک فایل زیرنویس جدید در زبان دلخواه شما به شما تحویل میده. فرمت های ssa، ass، و srt برای زیرنویس و فرمت های mp4, 3gp, ts, webm, mkv برای ویدیو در این نرم افزار پشتیبانی شده اند. برای دانلود و اطلاعات بیشتر می تونین به صفحه این نرم افزار در گوگل پلی از اینجا مراجعه کنین.

نرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندرویدنرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندرویدنرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید

نرم افزار Subtitle edit create translate download synch 3D

خب در مقایسه با نرم افزار قبل این نرم افزار بسیار پیچیده تر و در عین حال کارآمد تره و قابلیت های بیشتری در اختیار کاربر قرار میده. این نرم افزار میتونه هم زیرنویس بسازه هم ویرایش کنه و هم ترجمه کنه. همچنین یکی دیگه از قابلیت های این نرم افزار امکان تبدیل فرمت های زیرنویس های مختلف مثل .srt, .ssa, .ass, .vtt, .sub به همدیگه هست. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دانلود این نرم افزار از طریق گوگل پلی اینجا کلیک کنین.

نرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندرویدنرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندرویدنرم افزار ترجمه زیرنویس فیلم در اندروید