نحوه محاسبه قیمت ترجمه و زیرنویس فیلم در مدیاترنس

محاسبه قیمت ترجمه و زیرنویس

خب یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که ممکنه برای افرادی که میخوان فیلم، کلیپ و یا مستند دلخواهشون رو ترجمه و زیرنویس کنن و یا افرادی که میخوان متن یک سخنرانی و یا یک پادکست رو داشته باشن بحث قیمت ترجمه و زیرنویس و یا قیمت ترجمه زیرنویسه. در مدیاترنس مبنای محاسبه قیمت زیرنویس، تعداد دقیقه های کلیپ مهمه اما نه به صورتی که خیلی جاها محاسبه میشه. پس برای محاسبه قیمت ترجمه و زیرنویس در مدیاترنس تا پایان این پست همراه ما باشید.

محاسبه قیمت ترجمه زیرنویس

تفاوت قیمت ترجمه و زیرنویس در مدیاترنس

در مدیاترنس برای احترام به حقوق مشتری و اینکه حق مشتری ضایع نشه علاوه بر اینکه تعداد دقیقه ها مهمه، تعداد کلمات به کار برده شده در دقیقه هم مهمه. ممکنه کلیپی وجود داشته باشه که در اون تعداد کلمات زیادی گفته نمیشه و بیشتر به صورت نمایش دادن چیزی باشه. اجازه بدین این رو با یک مثال مطرح کنیم. فرض کنین شما یک کلیپ دارین که در اون داره آموزش کاشتن گل و گیاه خونگی رو میده. در این کلیپ ممکنه ارتباط کلامی زیاد نباشه و بیشتر آموزش از طریق نشون دادن صحنه های مربوط به کاشت گل باشه و مثلا در این کلیپ در هر دقیقه تنها ۵۰ کلمه صحبت شده باشه. خب در این صورت شما نباید هزینه ای که میپردازین با کلیپی که مثلا در مورد آموزش شبکه است و دارای تعداد واژگان و کلمات استفاده شده نسبتا بیشتریه برابر باشه.

محاسبه قیمت ترجمه زیرنویس توسط ابزار سایت مدیاترنس

در مدیاترنس مشتری میتونه قبل از اینکه فایلش رو برای ما بفرسته، خودش با استفاده از ابزار قرار داده شده در سایت مدیاترنس، قیمت زیرنویس رو خودش محاسبه کنه. تصور کنین شما یک فایل ویدیویی دارین که میخواین برای اون زیرنویس تهیه کنین. مدت زمان فایل شما ۱۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه است و در این کلیپ به طور متوسط در هر دقیقه حدود ۱۵۰ کلمه صحبت میشه. خب برای محسابه قیمت ترجمه و زیرنویس کافیه فرم زیر رو که میتونین از اینجا به اون دسترسی داشته باشین، رو پر کنین. این ابزار به صورت خودکار هزینه انجام کار رو برای شما محاسبه میکنه که به طور مثال در اینجا حدود ۶۳۰۰۰ تومان هزینه انجام ترجمه و زیرنویس برای اون محاسبه شته.

محاسبه قیمت ترجمه زیرنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.