معرفی ۵ سایت برتر ترجمه زیرنویس فیلم

۵ سایت برتر ترجمه زیرنویس فیلم

با عرض سلام و ادب خدمت همه همراهان گرامی. ممکنه شما هم جز کسانی باشین. که زیرنویسی از یک زبان دارین و میخواین اونو به زبان دلخواه خودتون ترجمه کنید. و در عین حال نمیخواین بودجه ای هم برای اون هزینه کنین. در این پست آموزشی قصد داریم شما رو با ۵ وب سایت ارائه دهنده خدمات ترجمه زیرنویس به صورت آنلاین آشنا کنیم. از مهمترین نکاتی که میشه به اون اشاره کرد: پشتیبانی این سایتها از زبان فارسی (موتور ترجمه این سایتها بیشتر گوگل و در برخی موارد سرویس های ترجمه دیگر می باشد) و فرمت محبوب srt برای زیرنویس ها است. پس برای یادگیری ترجمه زیرنویس فیلمتون تا پایان همراه ما باشید.

 

سایت syedgakbar

این سایت یک سایت قوی برای ترجمه زیرنویس فیلمه. که موتور ترجمه اون با استفاده از سرویس ترجمه آنلاین گوگل کار میکنه. برای استفاده از این سایت کافیه زیرنویستون رو بکشین. و در کادر مشخصی رها کنین. همچنین میتونین فایل های زیرنویس خودتون رو که با فرمت srt هستن به راحتی در این سایت آپلود کنین. سپس باید زبان زیرنویس خودتون رو انتخاب کنین. بعد از زبان زیرنویسی که میخواین زیرنویستون به اون ترجمه بشه رو انتخاب کنین. و در نهایت هم دکمه ترجمه رو بزنین. عملیات ترجمه زیرنویس فیلم شما با سرعت انجام میشه. و شما میتونین فایل زیرنویستون رو دانلود کنین. برای ورود به لینک ترجمه زیرنویس فیلم توسط وبسایت syedgakbar بر روی این لینک کلیک کنین.

 

آموزش ترجمه زیرنویس

سایت Subtranslator

سایت Subtranslator یک سایت رایگان برای ترجمه زیرنویس فیلمه. همونطور که در تصویر زیر می بینید استفاده از این سایت خیلی راحته. تنها کاری که باید انجام بدین اینه که فایل زیرنویستون رو آپلود کنین. سپس زبان مبدا و مقصد زیرنویستون رو مشخص کنین. و در نهایت دکمه ترجمه رو بزنین. بعد از این مرحله شما به صفحه دیگه ای هدایت میشین که میتونین در اون فایل ترجمه زیرنویس فیلمتون رو دانلود کنین. برای ورود به صفحه این سایت بر روی این لینک کلیک کنین.

ترجمه زیرنویس فیلم

سایت SubTranslate

توسط این سایت میتونین زیرنویس فیلم خودتون با فرمت srt رو به راحتی به زیرنویس های با فرمت sub تبدیل کنین. این سایت هم دقیقا مشابه با دو سایتی که در بالا ذکر شد کار میکنه. و به راحتی کار ترجمه زیرنویس فیلم رو برای شما انجام میده. تنها یک تفاوت کوچک وجود داره و اونم اینکه در این سایت شما میتونین انتخاب کنین، که از خدمات رایگان اون میخواین استفاده کنین، و یا خدمات پولی. پس از انتخاب نوع خدمات کافیه دکمه آپلود زیرنویس رو بزنین. و با مشخص کردن زبان مبدا و مقصد زیرنویستون و وارد کردن کد امنیتیُ میتونین زیرنویستون رو به راحتی به زبان دلخواه ترجمه کنین. برای ورود به صفحه ترجمه زیرنویس فیلم در این سایت بر روی این لینک کلیک کنین.

 

ترجمه زیرنویس فیلم

سایت Subtitle Edit Online

این سایت یک ابزار ویرایش زیرنویسه. که در اون میتونین کار ترجمه زیرنویس فیلمتون رو به راحتی انجام بدین. در این سایت شما میتونین زیرنویستون رو بارگزاری کنین. و در حین پخش ویدیو اون زیرنویس، زیرنویستون رو ویرایش کنین و یا زمانش رو با ویدیو هماهنگ کنین. در این سایت شما پس از آپلود زیرنویس میتونین مشخص کنین، که زیرنویس شما توسط موتور ترجمه زیرنویس گوگل و یا مایکروسافت ترجمه بشه. پس از اون پنجره ای باز میشه که از شما میخواد زبان مقصد زیرنویستون رو مشخص کنین. در پنجره باز شده زبان های زیادی دیده میشه که زبان فارسی هم جز اونها هست. برای ذخیره فایل زیرنویس ترجمه شده هم کافیه دکمه ذخیره رو از منو ویرایش زیرنویس انتخاب کنین. برای ورود به صفحه ترجمه زیرنویس فیلم در این سایت کافیه بر روی این لینک کلیک کنین.

ترجمه زیرنویس فیلم

سایت Subtitles Translator

این سایت تنها از فرمت srt پشتیبانی میکنه. در این سایت شما میتونین فایل زیرنویستون رو از روی کامپیوتر آپلود کنین. زبان مبدا و مقصد رو مشخص کنین. یکی از امکانات این سایت قابلیت نمایش زیرنویس به صورت کد هست. که میتونین اون رو به راحتی ویرایش کنین. این سایت یکی از ساده ترین و کارآمدترین سایت ها برای ترجمه زیرنویس فیلم هست. برای ورود به صفحه ترجمه زیرنویس فیلم در این سایت بر روی این لینک کلیک کنین.
ترجمه زیرنویس فیلم

3 دیدگاه در “معرفی ۵ سایت برتر ترجمه زیرنویس فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.