معرفی نرم افزار زیرنویس فیلم

معرفی نرم افزار زیرنویس فیلم

با عرض سلام و ادب امروز قصد داریم در این پست آموزش ساخت زیرنویس فیلم رو با چند ابزار ساده برای ایجاد و ویرایش زیرنویس برای فایل های ویدیویی به شما آموزش بدیم. ئ قصد داریم این کارو با معرفی نرم افزار زیرنویس فیلم انجام بدیم. پس اگه شما هم میخواین از این به بعد خودتون برای فایل های ویدیویی تون زیرنویس بسازین یا اگه دوست دارین یک زیرنویس رو به سادگی ویرایش کنین تا پایان این پست آموزشی همراه ما باشین.

نرم افزار Shadow Sub

نرم افزار Shadow Sub یک نرم افزار ساده برای ایجاد و ویرایش انواع فرمت های زیرنویسه. توسط این نرم افزار شما میتونین به راحتی یک فایل زیرنویس ایجاد و ویرایش کنین. بعد از باز کردن این نرم افزار تصویری شبیه به تصویر زیر خواهید دید. در سمت چپ تعداد خطوط زیرنویس فیلم خودتون رو میتونین ببینین که میتونین با کلیک راست تعداد لاین ها رو اضافه یا کم کنین. پس از شماره خطوط زمان آغاز و پایان نمایش دادن زیرنویس وجود داره که میتونین به سادگی با وارد کردن زمان ابتدا و انتها میتونین بازه زمانی نمایش زیرنویس فیلم رو مشخص کنین. و در نهایت بخش Text که در اون متن زیرنویس رو وارد کنین. پس از اتمام کار کافیه از فایلتون خروجی بگیرین که  برای این کار کافیه از منوی فایل روی گزینه اکسپورت کلیک کنین و از فایلتون خروجی بگیرین.

آموزش ترجمه فیلم

نرم افزار AHD Subtitles Maker Professional

این نرم افزار یک نرم افزار حرفه ای برای ساخت و ویرایش انواع زیرنویس است. مهمترین خصوصیت این نرم افزار اینه که دارای تایم لاینه که این ویژگی باعث شده بتونین با کشیدن خطوط زیرنویس به عقب یا جلو، زمان نمایش زیرنویس رو تغییر بدین. همچنین با کشیدن و یا جمع کردن ابتدا و انتهای خطوط زیرنویس میتونین زمان نمایش زیرنویس رو هم به راحتی کم یا زیاد کنین.

آموزش زیرنویس فیلم

خب برای شروع به کار با این نرم افزار کافیه این نرم افزار رو باز کنین و از منو فایل گزینه جدید رو بزنین سپس یک فایل تراک جدید ایجاد کنین. یک خط زیرنویس در تایم لاین ایجاد کنین. سپس با دبل کلیک بر روی اون، خط زیرنویس ایجاد شده رو باز کنین. حالا میتونین متن اون رو تغییر بدین. پس از این کار و تایید خط ایجاد شده دوباره به تایم لاین برگردین و زمان نمایش زیرنویس ایجاد شده رو تغییر بدین. همچنین میتونین با کشیدن زبانه های ابتدایی و انتهایی زیرنویس میتونین زمان مشاهده زیرنویس رو هم افزایش و یا کاهش بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.