دی ۲۸, ۱۳۹۶

ترجمه، تهیه متن و زیرنویس انواع کلیپ، مستند، فیلم و کارتون

زبان انگلیسی امروزه به زبان علم و زبانی که میشه از طریق اون تجربیات و آموخته های انسانی رو به همدیگه منتقل کنیم تبدیل شده. برای مثال اگه شما به دنبال یادگیری نرم افزار خاصی مثل فتوشاپ باشین به راحتی میتونین منابع بسیار زیادی شامل ویدیوهای آموزشی از سایت های مرجعی مثل lynda و یا حتی سایت هایی مثل یوتیوب رو با یک جستجوی ساده پیدا کنین. اما ممکنه شما به دلایل مختلفی مثل عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی نتونین از این همه منابع مفید که در فضای اینترنت میشه به راحتی به اونها دسترسی پیدا کرد، استفاده کنین. همین اتفاق ممکنه برای زمانی که یک مستند عالی رو با کلی زحمت بدست آوردین و زیرنویس فارسی برای اون پیدا نمیشه هم بیفته. فیلم و سریال که دیگه جای خود داره.

ترجمه و زیرنویس فیلم و کلیپ در مدیاترنس

مدیاترنس با داشتن تیمی مجرب و با روحیه تمام تلاشش رو میکنه که کاری با کیفیت و مطابق با خواست مشتری ارائه کنه. درستی این مطلب رو هم میتونین با دیدن نمونه کارهای قبلی انجام شده در مدیاترنس از طریق سایت مدیاترنس و یا ویدیوهای به اشتراک گزاشته شده در سایت آپارات ببینین.

اینجا هم یکی از نمونه کارها رو به عنوان نمونه قرار دادیم:

ثبت سفارش در مدیاترنس

حالا اگه تا الان اعتمادتون به مدیاترنس جلب شده و تصمیم گرفتین فیلم، مستند، کارتون، کلیپ آموزشی و یا هر چیزی رو ترجمه و یا زیرنویس کنین، تنها کافیه لینک فایل و یا خود فایل رو برای ما بفرستین. طریقه فرستادن هم به دو صورته که بستگی به شما داره. هم میتونین اون رو از طریق سایت و از طریق این لینک و یا از طریق تلگرام برای ما بفرستین. در ضمن هر سوالی هم که داشتین میتونین از طریق تلگرام با ما در میون بزارین.

طریقه محاسبه هزینه خدمات زیرنویس در مدیاترنس

برای زیرنویس کلیپ ممکنه شما زیرنویس کلیپتون رو به زبان انگلیسی در اختیار داشته باشین و فقط بخواین اونو به فارسی ترجمه کنین. نگران نباشین هزینه این کار تقریبا نصف حالتیه که زیرنویس به کلی برای اون فایل شما موجود نباشه. در زمانی که زیرنویس برای کلیپ شما به طور کلی وجود نداره، برای اینکه ممکنه تعداد کلمات به کار برده شده در واحد دقیقه در کلیپ ها متفاوت باشه تصمیم گرفتیم مبنای محاسبه قیمت رو تعداد کلمات به کار برده شده در دقیقه قرار دادیم تا خدای نکرده حقی از کسی ضایع نشه. شما میتونین از طریق این لینک قیمت تقریبی خدمات مورد نظرتون رو به دست بیارین. که البته همونطور که گفته شد این قیمت کاملا تقریبیه و قیمت نهایی ممکنه مقداری با قیمت محاسبه شده متفاوت باشه.